controline - preparat na kleszcze i pchły Lista schronisk biorących udział w akcji
Cele akcji:
  • Jako producent leków dla zwierząt Zoetis naturalnie uczestniczy w działaniach na rzecz ich dobra.
  • Jesteśmy głównym patronem i współorganizatorem akcji społeczno-edukacyjnych, np. kampanii stopdrapaniu.pl (która ma uwrażliwiać właścicieli na problem występowania u psów alergii), a także wspieramy schroniska i przytuliska, sponsorując takie projekty, jak „Słońce dla ZNAJDEK” w 2016 r.
  • Włączając do akcji lekarzy weterynarii, wspólnie realizujemy naszą pasję i powołanie: pomoc zwierzętom w potrzebie!
Zasady akcji

Od początku stycznia właściciele psów i kotów mogą nabyć Controline w gabinetach weterynaryjnych w bardzo atrakcyjnej cenie.

Ponad 1000 pakietów Controline już zostało zakupionych przez lekarzy weterynarii, a akcja nadal trwa!

Kupując Controline dla swojego pupila, włączasz się do akcji dobroczynnej. Dzięki Tobie ponad 5000 psów i kotów ze schronisk otrzyma od Zoetis ochronę przeciw pchłom i kleszczom w sezonie wiosna / lato 2017!

Dzięki temu, że wybierasz Controline, wciąż powiększa się pula opakowań, które zostaną bezpłatnie przekazane potrzebującym zwierzętom.

Jak przyłączyć się do akcji?
  • Znajdź gabinet oznaczony specjalną naklejką „Wspieramy akcję Controline dla Schronisk” (na drzwiach wejściowych lub w poczekalniach).
  • Zapytaj lekarza o Controline! Preparat powinien być dostępny w większości lecznic weterynaryjnych.
  • O akcji możesz przeczytać w  magazynie Cztery Łapy oraz na FB magazynu. Jeśli podoba Ci się idea pomagania zwierzętom, „zalajkuj” i udostępnij post!